Vergaderen en overnachten in een historisch pand met een koninklijk verleden

  • Nederland
  • Utrecht
  • Amerongen

Te midden van de historische kern van Amerongen, direct tegenover de poort van Kasteel Amerongen, ligt Het Gasthuys. Een monumentaal pand uit 1850, met zorg gerestaureerd en volledig ingericht voor exclusieve bijeenkomsten.

  • Tot 10 personen
  • 1 ruimte
  • In de natuur, Landelijk
  • 1 tot 5 kamers, 6 tot 10 kamers

Origineel vergaderen in een historisch pand met een koninklijk verleden

Een koninklijke locatie in het hart van historisch Amerongen. Je vindt Het Gasthuys midden in de oude dorpskern van ons charmante Amerongen, met direct uitzicht op de poort van Kasteel Amerongen. De sfeer, stijl en gastvrijheid van ons huis sluiten naadloos aan bij de elegantie van het kasteel zelf. Het is een plek waar historie en rust voelbaar zijn en waar jouw bijeenkomst vanzelf meer diepgang krijgt. Op nog geen 100 meter van onze voordeur wandel je langs de eeuwenoude lanen van het kasteelterrein. Bij de hoofdpoort zie je regelmatig de Konikpaarden, ganzen en koeien in de uiterwaarden grazen. Dit bijzondere landschap, beheerd door het Utrechts Landschap, is een waar paradijs voor vogels, vooral in het broedseizoen. Een ideale plek om tijdens een vergadering even naar buiten te stappen, gedachten te laten landen en nieuwe energie op te doen.
Lees meer
Toon op kaart
Vergaderen en Overnachten "Het Gasthuys"

Origineel omdat

  • Bijzonder vergaderen in een historisch pand met een koninklijk verleden
  • Met uitzicht op de poort van Kasteel Amerongen
  • Geheel gerestaureerd met behoud van de authentieke details
  • Vergaderen en Overnachten
vanaf € 450,- per dag

Beschikbaarheid & prijsindicatie

Offerte

Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je hebt direct contact met de verhuurder en daardoor altijd de beste prijs.


Wat je moet weten

  • Parkeren Gratis parkeren op eigen terrein. Ruime parkeerplaats voor 10 auto's direct voor de locatie.
  • Bereikbaarheid Matig bereikbaar met het openbaar vervoer.
  • Mindervaliden Niet geschikt.
  • Exclusief af te huren Altijd exclusief voor jouw gezelschap.
  • Overnachten op eigen locatie In de locatie en directe nabijheid zijn er maximaal 12 éénpersoon kamers beschikbaar.

De vergaderlocatie

In 1850 werd dit bijzondere pand, dat gelegen is waar het dorp naadloos overgaat in de uiterwaarden, gebouwd. Na vele jaren in het bezit te zijn geweest van de adellijke familie Bentinck, bewoners en eigenaren van Kasteel Amerongen, ging het in 1970 over in particulier bezit. In december 2009 is de woning geheel gerestaureerd met behoud van de authentieke details. Nu kun je er kleinschalig vergaderen en overnachten.

Locatie

Centraal gelegen in het schilderachtige dorp Amerongen. Amerongen is ongeveer 1.000 jaar oud en echt een pareltje op de Heuvelrug. Prachtig gelegen tussen de Rijn met haar uiterwaarden en de uitgestrekte bossen. Tussen het vergaderen door wandel je zo naar het dorp waar je oude straatjes met boerenhuizen, leuke restaurants, galeries en winkeltjes vindt.

Origineel vergaderen

Vergaderen is € 300,- per dag. Koffie, thee en frisdrank is inbegrepen.


Vergaderen en overnachten in een historisch pand met een koninklijk verleden

  • Nederland
  • Utrecht
  • Amerongen
vanaf € 450,- per dag

Beschikbaarheid & prijsindicatie

Offerte

Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je hebt direct contact met de verhuurder en daardoor altijd de beste prijs.

vanaf € 450,- per dag
Snelcode: 0462

Andere vergaderlocaties